DENİB, Türk Havlusunun Tanıtımı İçin Yeniden ABD' de...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri'ne düzenlemiş olduğu yurt dışı pazarlama faaliyetlerine dördüncüsü ile devam ediyor.

 

"Home Textiles Today” Dergisi Kokteylinde "TURKISH TOWELS” Damgası

"Turkish Towels” konseptiyle New York'ta 13-17 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "Market Week”e katılmak üzere proje katılımcısı 17 firma ile New York'ta bulunan DENİB heyeti, HT&T kokteyli ile "Global Home Show” etkinliğine start vermiş oldu.

Kokteylin seçkin katılımcılarına "Turkish Towels” logolu havlu seti hediye edilirken, Denizli'de üretilen bornozları giyen modeller tarafından tanıtım materyalleri dağıtıldı.

Söz konusu kokteyl, Kuzey Amerika'da ev tekstili sektörünün yakından takip ettiği ve son derece prestijli olan "Home Textiles Today” dergisi tarafından düzenleniyor.


İş Görüşmeleri Başladı…

17 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan program dahilinde katılımcı 17 üye firma, New York'un en ünlü yerleşkesi Manhattan'da bulunan Prince George Ball Room salonunda ürünlerinin tanıtımını yapıp, ABD'li alıcılar ile ticari görüşmelerini gerçekleştirecekler.

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, etkinlikle ilgili Global Home Show'a dördüncü kez katılım sağladıklarını belirterek, ABD pazarının Denizli için çok önemli olduğunu vurguladı.

 

 


İlgili Fotoğraflar