DENİB Yeni Yıla Ankara Temaslarıyla Başladı…

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Sedat ERİKOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri İsa DAL ve Süreyya ÇALIŞKAN ‘dan oluşan bir heyet, 04 Ocak 2017 tarihinde Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu.

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Fatih Metin, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim ŞENEL, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Tarık SÖNMEZ, 23.24.25. Dönem Denizli Milletvekili ve Ekonomi Bakanımızın Danışmanı Sayın Mehmet YÜKSEL, İhracat Genel Müdürü Sayın Özgür Volkan AĞAR, Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Bilal UÇAR, Gümrük ve Ticaret Müsteşarı Sayın Cenap AŞCI, Sanayi, Ticaret, Enerji ve Tabii Kay. Bil. Tek. Komisyonu Başkanı Sayın Ziya ALTUNYALDIZ, Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Sayın Saim İLÇİOĞLU ve Gazi Meclisimiz ziyaret edildi.

DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, ziyaretler sırasında küresel gelişmeler ışığında 2016 yılının değerlendirmesinin yapıldığını, 2017 yılına ilişkin hedef ve projelerinin paylaşıldığını belirtti. Bu açıdan Denizli Ekonomisi adına gerçekleştirilen temasların çok önemli olduğunun altını çizen KOCASERT, DENİB olarak her fırsatta Denizli'nin taleplerini, ihtiyaçlarını, sorunlarını Ankara'ya iletmeye çalışacaklarını ifade etti.

 

 

 

 


İlgili Fotoğraflar