İhracat Rakamları (Bin USD)
English

Denizli Platformu Tarafından “İŞ DÜNYASI İSTİŞARE TOPLANTISI” Düzenlendi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu organizasyonunda; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan KAYA, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK, DTO Başkanı Sayın Uğur ERDOĞAN, DSO Başkanı Sayın Müjdat KEÇECİ, DTB Başkanı İbrahim TEFENLİLİ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Musa ÇELİKKOL, Denizli Platformunda yer alan Dernek Başkanları ve üyeleri, çok sayıda işadamı ve sanayicinin katılımlarıyla 16 Mart 2017 tarihinde Denizli Anemon Otel'de "İş Dünyası İstişare Toplantısı” düzenlendi. Toplantı, işadamlarının ve sanayicilerin yanısıra Denizli ‘de yer alan kurum/kuruluşların müdürleri , banka müdürleri yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

DENİZLİ PLATFORMUNUN DÖNEM SÖZCÜLÜĞÜ DENİB'TEN DTO'YA GEÇTİ

Denizli Platformu Dönem sözcülüğünü yürüten ve İstişare Toplantısı'nın açılış konuşmasını gerçekleştiren TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, Denizli Platformu'nun DENİB Dönem Sözcülüğünde geçen son 1 yıllık süreçte gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi vererek, Denizli Platformu'nun bugün itibariyle toplam 24 oda ve dernekten oluştuğunu ve bu kurumların toplam üye sayısının 50.000'in üzerinde olduğunu belirtti.

Toplantıda, Denizli Platformu Dönem Sözcülüğü görevi, Denizli Ticaret Odası'na devri gerçekleştirildi.

PANEL YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan KAYA ve Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ile Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK'ın konuşmalarının ve değerlendirmelerinin ardından, TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert moderatörlüğünde , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet Altıparmak, Türk Eximbank Genel Müdürü Sayın Adnan Yıldırım, Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürü Sayın Volkan Ağar, Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürü Sayın Ahmet Erkan Çetinkayış, Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Sayın İbrahim Uslu, Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürü Sayın Uğur Öztürk, Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Sayın Zafer Soylu ve Denizli Platformu dönem sözcüsü DTO Başkanı Sayın Uğur ERDOĞAN'ın katılımıyla sanayici ve işadamlarının sorun ve önerilerinin paylaşıldığı panele geçildi.

Sanayici ve işadamlarının soruları, Sayın Bakanımız ve Bakanlık ilgili Genel Müdürleri tarafından yanıt verildi.

 


İlgili Resimler