English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 28 Şubat 2018 Çarşamba günü English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi'ni düzenledi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime firmaların satış temsilcileri, genel müdürleri ile ihracat müdürleri katılım sağladı.

ENFIST International House İstanbul'dan Nick WILLCOCKS tarafından gerçekleştirilen eğitim programında; telefonda tanışma, konuşma becerilerini gözden geçirme, doğru kişiye ulaşma, iletişim problemlerinin üstesinden gelme, bilgi alış verişinde bulunma, konuşma esnasında not alma, mesaj alma ve bırakma, organizasyon yapma, etkinlik ve randevu planlama, şikâyet bildirme ve alma, şikâyet stratejileri, problem çözme, analiz, geri bildirim, ses tonu ve içerik konularında bilgi verildi.

DENİB AKADEMİ, eğitimlerine 3 Mart 2018 tarihinde "Smart and Small Talk / Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi” ile devam edecek.

 

 

İlgili Fotoğraflar