İhracat Rakamları (Bin USD)
English

GENÇ MUCİTLER Bu Sefer Herkesi Şaşırttılar…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından gerçekleştirilen "Genç Mucitler Aranıyor” İnovatif Fikirler Yarışması'nın tanıtım faaliyetleri kapsamında 11 Mart Cumartesi günü Forum Çamlık'ta yarışmanın tanıtımı için açılan stant büyük ilgi gördü.

Sürpriz bir şekilde tüm AVM'yi dolaşan gençlerin HipHop dansı ile başlayan Flash Mob gösterisi Alış Veriş Merkezinde bulunanların beğeni dolu bakışları arasında çocukların hep birlikte yaptıkları dans ile devam ederek ilgi odağı haline geldi.

Alışveriş Merkezindeki vatandaşlar, kendilerini dans eden öğrencilerin içinde bularak kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Etkinlik sonunda ellerinde Türk Bayrakları ve DENİB Bayraklarıyla söylenen şarkıya AVM içindeki vatandaşların da eşlik etmesiyle muhteşem görüntüler ortaya çıktı.

DENİB Genç Mucidini Arıyor…

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, etkinlik sonrası yaptığı konuşmasında, "Denizli İhracatçılar Birliği olarak gerçekten gençliğe çok güveniyoruz. Geleceğimizin onlara emanet edildiğini biliyoruz ve büyük bir potansiyeli içlerinde barındırdıklarına sonuna kadar inanıyoruz. Türkiye İhracatçılar Meclisinin en önemli önceliklerinde biri İnovasyon. İnovsyon kültürünün toplumunun her kesimine yaymak gerekiyor.

Denizli İhracatçılar Birliği'de Denizlimizin önemli Alışveriş Merkezlerinden birinde DENİB Genç Mucidini Arıyor yarışmasının tanıtımını yaptı. 20 Mart'a kadar yarışma başvurularının devam edeceğini belirterek, meraklı Genç Mucidlerimizin yapabildiklerini topluma kazandırmak en büyük amacımız.

Ezber Bozma Zamanı

Uzun ve orta vadede çok büyük işler başaracak gençlerle çok parlak yarınlar bizleri bekliyor. Denizli Genç Mucidini Arıyor, Denizli İhracatçılar Birliği'de buna aracılık ediyor. Artık Eski Köye Yeni Adet Getirme, Ezberleri Bozma Zamanı olduğunu belirten KOCASERT yarışmaya katılacak tüm öğrencilere şimdiden başarılar diledi.

İlgili Resimler