İhracat Rakamları (Bin USD)
English

HEIMTEXTIL 2015 FRANKFURT'TA BAŞLADI

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 14 Ocak 2015'te Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cumartesi gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 160 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 47stand açıldı.

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve TİM Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ Fuarın İlk Günü Standları Ziyaret Etti

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ, Türkiye'den oldukça yoğun katılımın gerçekleştiği fuarın ilk gününde Türkiye standlarını ziyaret etti. Bu yılki Heimtextil Fuarında stand açan firmaların standlarında "Türkey Discover The Potential” logosunu da kullanıyorlar.

Denizli Protokolü Stand Açan Firmaları Yalnız Bırakmadı

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Danışmanı Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI,ve Ekonomi Bakanlığı yetkilileri ile birlikte Denizlili firmaların standlarını ziyaret eden Denizli Heyetinde, Denizli Valisi Sayın Şükrü KOCATEPE, Denizli Milletvekili Sayın Mehmet YÜKSEL ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN'ın yanısıra, Denizli Sanayi Odası Başkanı Sayın Müjdat KEÇECİ, Denizli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sayın Salih SARIKAYA, Denizli İhracatçılar Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, Denizli İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ERİKOĞLU da yer aldı.

 

İlgili Resimler