İhracat Rakamları (Bin USD)
English

HEIMTEXTIL 2016 Frankfurt' ta Başladı.

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 12 Ocak 2016 tarihinde Almanya' nın Frankfurt kentinde başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 210 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 59 stand açıldı. 

Bir önce ki Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ Fuarın ilk günü standları ziyaret etti.

Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Türkiye' den oldukça yoğun katılımın gerçekleştiği fuarın ilk gününde Türkiye standlarını ziyaret etti. Bu yılki fuarda ilk kez DENİB olarak Turkish Towels konseptiyle stand açarak projenin tanıtımı yapıldı ve aynı zamanda ziyaretci olarak fuara katılan üyelerimizin görüşme yapmalarına imkan sağlandı. Denizli Protokolü stand açan firmaları yalnız bırakmadı.

Denizlili firmaların standlarını ziyaret eden Denizli Heyetinde,Sayın Nihat ZEYBEKCİ, Denizli Valisi Sayın Şükrü KOCATEPE ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN'ın yanısıra, Denizli Ticaret Odası Başkanı Nejdet ÖZER, Denizli Sanayi Odası Başkanı Sayın Müjdat KEÇECİ, TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ve Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet SERTER ve Şube Müdürü Sayın Şadiye BAYKENT de yer aldı.
 
 

İlgili Resimler