Heimtextil' i Geride Bıraktık...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 10-13 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Heimtextil/Frankfurt'tan memnun olarak dönüldü. 70'in üzerinde ülkeden yaklaşık 2900 standın açıldığı, 70.000'den fazla kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Frankfurt Fuarı'na aynı zamanda uluslararası bir ev tekstili kongresi ve forum gözü ile de bakmak mümkün. Çünkü bu fuarı, ticaret amacıyla gelenlerin yanı sıra, dünyanın dört bir tarafından tasarımcılar, stilistler, medya mensupları ve öğrenciler de takip ediyor. Önümüzdeki döneme ait trendler burada belirleniyor. Havlu, bornoz, nevresim, perde, döşemelik, duvar kağıdı, yatak, yorgan, masa üstü tekstillerinin yanısıra teknoloji ve tasarım ürünlerinin sergilendiği fuarda, aynı zamanda birçok seminer de gerçekleştirilmekte. Bu anlamda Heimtextil , ticari fuar olmanın ötesinde de anlamlar taşıyor.

Yeni yılın ilk Fuarında Denizli Damgası..

Heimtextil Fuarı'nda Türk firmaları tarafından toplam 245 stant açıldı. Denizli İhracatçılar Birliği'ne üye firmalar ise toplam 68 stantla Heimtextil Fuarı'na katılım sağladılar.

Fuarda DENİB olarak, geçtiğimiz senenin ardından bu sene de "Turkish Towels” markasıyla Turquality Projesi kapsamında katılımcı olarak yer alarak, Türk havlusunun tanıtımı gerçekleştirildi. Denizli firmalarının yer aldığı 8.0 ve 9.0 nolu hollerin birleştiği ana geçiş noktasında açılan DENİB TURKISH TOWELS Standı ile fuara katılan ziyaretçiler bilgilendirilerek yönlendirme yapıldı. Aynı zamanda, ziyaretçi olarak fuara katılan DENİB üyelerinin, bu mekanda müşterileriyle görüşme ve toplantı yapmaları imkânı sağlandı.

TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ve Denizli İhracatçılar Birliği Denetim Kurulu Üyesi Sayın Süreyya ÇALIŞKAN Denizlili katılımcıları stantlarında ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular. Ayrıca, Frankfurt Başkonsolosu Sayın Mustafa ÇELİK, DENİB TURKISH TOWELS Standını ziyaret ederek DENİB Başkan Süleyman KOCASERT ile görüşerek gözlem ve incelemelerde bulundu.

İlgili Fotoğraflar