TETSİAD 3. Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi...

Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği'nin ( TETSİAD ) olağan genel kurul toplantısı 16 Haziran 2016 Perşembe günü İstanbul'da yapıldı. Türkiye Ev Tekstili Sektöründe önemli bir yeri olan TETSİAD'ın yeni başkanı, oy birliği ile göreve gelen Sayın Ali Sami AYDIN oldu. AYDIN, görevi Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK'tan devraldı.

TETSİAD'da Denizli'nin Sesi Bu Dönem Daha Gür

Geçtiğimiz dönemde TETSİAD'ın yönetim organlarında, Denizli'den iki firma yer alırken bu dönem dört Denizli firması görev alacak. Makroteks'i temsilen Sayın Hüseyin MEMİŞOĞLU, Neşe Tekstil'i temsilen Sayın Arif ŞENSÖZ, Evteks'i temsilen Sayın İsa DAL ve Doksan Denizli Dokuma'yı temsilen Sayın Fatih ÖZDEMİR, Derneğin Yönetim organlarında yer alan isimler oldu.

TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT yaptığı değerlendirmede, TETSİAD'ın sektöre çok önemli hizmetler sunan önemli bir kuruluş olduğunu belirterek, ev tekstilinin önemli bir merkezi olan Denizli'nin dernek yönetiminde yer almasının önemli olduğunu ve dernek faaliyetlerine olumlu katkısının olacağını ifade etti. Yaşar KÜÇÜKÇALIK'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eden KOCASERT, Ali Sami AYDIN başkanlığındaki yeni yönetime başarılar diledi.

 

 

 

 


İlgili Fotoğraflar