Türk Havlusu Bu Kez de Çin' de...

Hızla gelişen ekonomisi, yükselen refah ve gelir seviyesi, marka ve pahalı ürüne artan merakıyla her geçen gün cazibesi biraz daha artan Çin'e, Denizli firmaları adeta çıkarma yaptı.

31 Ekim - 4 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen, Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğü ve Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile yürütülmekte olan UR-GE Projesi kapsamında, 12 firma Çin ve Uzak Doğu Pazarı'nda görücüye çıktı.

Oldukça yoğun geçen fuarda, fuarın ilk günü Guanco Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Resepsiyonu'na katılan DENİB heyetine, Kanton Fuarı'na katılım sertifikaları fuarın ikinci günü Guanco Başkonsolosumuz Sayın Batu Kesmen ve Guangzhou Ticaret Ataşemiz Sayın Mustafa İlker Özdem tarafından takdim edildi.

Fuarın üçüncü gününde Kanton Fuar İdaresi ile görüşen DENİB Başkanı Sayın Süleyman Kocasert, bir sonraki fuar için katılımcı sayısını 12'den 20'ye çıkarmak üzere ek alan talebinde bulundu.

Fuar İdaresi ve Çin televizyonu ile röportaj da gerçekleştiren Sayın Kocasert, uluslararası platformda kalitesi ile ön plana çıkan Türk Havlusu'nun tarihi geçmişinden ve geçmişten gelen ustalık ile birlikte, tüm dünyada havluda lider olma yolunda atılan adımlardan bahsetti.

 

 


İlgili Fotoğraflar