DENİB AKADEMİ Dış Ticarette Kolaylaştırıcı İşlemler Akıllı Sınırlar Akıllı Gümrükler Paneli

DENİB AKADEMİ tarafından, Denizli İhracatçılar Birliği ile Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Derneği organizatörlüğünde; "Dış Ticarette Kolaylaştırıcı İşlemler Akıllı Sınırlar Akıllı Gümrükler Paneli” düzenlendi.

20 Şubat 2019 tarihindeki panelin açılış konuşmasını DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu ile Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Derneği Başkanı Sami Ceyhan yaptı.

Pamukkale Üniversitesi İİBF Maliye Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ersan Öz'ün Moderatörlüğü'nde gerçekleştirilen panelde; smart borders konusunda E.Gümrük ve Ticaret Müfettişi Fatih Uzun, e-ticaret, parasız ticaret, sanal para sistemleri, ortak yatırımcılık konularında Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi Esat Burak Erçetin, ticaretin kolaylaştırılması kapsamındaki blockchain uygulamaları konusunda Gümrük ve Ticaret Müfettişi Faruk Şen, yetkilendirilmiş yükümlü konusunda E.Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi Levent Özkardeş, sonradan kontrol konusunda ise E.Gümrük ve Ticaret Müfettişi Hasan Ceyhan bilgilendirmelerde bulundu.

Türkiye'nin farklı illerinde düzenlenmekte olan ve altıncısı Denizli'de gerçekleştirilen panel, soru-cevap bölümüyle sonlandırıldı.

DENİB AKADEMİ eğitim programlarına, 2 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan "Diksiyon, Güzel Konuşma ve Hitabet Eğitimi” ile devam edecek.

İlgili Fotoğraflar