21-2015


 

Türkiye İnovasyon Haftası
 
 

  
 

 

Türkiye İnovasyon Haftası 2015 İstanbul sizi, geleceğin sınırlarını keşfetmeye davet ediyor…Türkiye’nin geleceğini inşa etme adına 3-4-5 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de buluşacak birçok inovasyon gurusu ile çok sayıda üst düzey yönetici ve yönetici adayını bir araya getirecek etkinliğin kayıtları başladı.

 

Etkinlik Programı ve Online Kayıt

 
 

İletişimin 5 Anahtarı Semineri
 
 

  
 

 

DENİB AKADEMİ kişisel gelişim seminerleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 17 Kasım 2015 Salı günü saat 18.00' de "İletişim 5 Anahtarı” semineri düzenlendi. Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda gerçekleştirirken seminerin açılış konuşmasını DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU yaparken, Yönetim Kurulu üyesi İsa DAL seminere katılanlar arasındaydı.

 
 

Türkiye İnovasyon Haftası Adana' da...
 
  
 
 

Türkiye İhracatçılar Birliği' nin (TİM) organize ettiği, İnovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen ”Türkiye İnovasyon Haftası”, 5-6 Kasım tarihlerinde Sheraton Adana Hotel' de gerçekleştiriliyor. Etkinliğe, Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, Adana Valisi Mustafa BÜYÜK, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran SYMES, MÜSİAD Genel Başkanı Nail OLPAK, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler SABANCI, pek çok önemli konuşmacısının katılımıyla 5-6 Kasım tarihlerinde Sheraton Adana Hotel'de gerçekleştiriliyor.

 
 

ITCC 2015 - Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi 3.sü İstanbul’ da Düzenlendi...
 
 

  
 

 

3. Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi, 4-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi' nin ev sahipliğinde Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi' nde bulunan Cumhuriyet Müzesi' nde gerçekleştirildi. Etkinlik boyunca tekstil ile ilgili sergiler ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilen çeşitli seminerler düzenlendi. Sözkonusu etkinliğe katılan Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve DETGİS Başkanı Sn. İsa DAL, "Turkish Towels” konulu sunumuyla Denizli ev tekstili hakkında tanıtım ve bilgilendirmede bulundu.

 
 

DENİB, Çin' de Düzenlenen Kanton Fuarı' ndaydı...
 
  
 
 

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde 1957'den beri yılda iki kez şeklinde yapılmakta olan ve 31 Ekim - 4 Kasım 2015 tarihleri arasında 118.si düzenlenen Kanton Fuarı'na katılım başarıyla tamamlandı.

 
 

Texworld İstanbul Fuarı’nın 3.sü Gerçekleştirildi...
 
  
 
 

Messe Frankfurt tarafından organize edilen, Hazır giyim kumaşları ve aksesuarlarının buluşma noktası olan Texworld İstanbul Fuarı' nın üçüncüsü 3-5 Kasım 2015 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı' nda gerçekleştirildi. Texworld Istanbul, Messe Frankfurt'un dünya çapındaki hazır giyim kumaşları marka etkinliklerinin parçası olan ve tüm ürün gruplarında yer aldı.

 
 


DUYURULAR :
1- Standart İşleri
2- 15. Uluslararası Gıda Pazarı Kongresi
3- Turunçgil, Taze Üzüm ve Bazı Taze Sebze Ürünleri İhracatı