Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayınız!!

E-BÜLTEN 


 

     
 
 
 
 
 
 

DENİB AKADEMİ LANSMANI

26 Ocak 2015 Pazartesi Günü Saat:11.30 da Denizli İhracatçılar Birliği Salonunda  DENİB AKADEMİ LANSMAN törenine teşrifleriniz arz olunur.

 

HEIMTEXTIL'İN Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt'u geride bıraktık. Doğrusunu söylemek gerekirse büyük umutlarla gittiğimiz Frankfurt'tan genel anlamda memnun döndüğümüzü ifade etmek gerek. 68 ülkeden 2.759 standın açıldığı, 68.000'den fazla kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Frankfurt Fuarı'na

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, Viyana' da "FİKİR SOFRASI" na Katıldı.

Viyana Büyükelçiliği'nde Türk dernek temsilcileri ve işadamlarını kabul eden Zeybekci, burada yaptığı konuşmada Türkiye'nin dünyada Avrupa Birliği (AB) ile gümrük birliği anlaşmasına sahip tek ülke konumunda bulunduğunu söyledi.

 

Frankfurt Başkonsolosu Protokol Daveti

Frankfurt Başkonsolosumuz Sayın Ufuk EKİCİ'nin protokol davetine Denizli İhracatçılar Birliğini temsilen Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ERİKOĞLU katıldı.

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

HEIMTEXTIL 2015 FRANKFURT'TA BAŞLADI

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 14 Ocak 2015'te Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cumartesi gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 160 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 47stand açıldı.

 

Amerikalı Öğrenci Grubu DENİB' de...

Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinde, işletme bölümünden 13 öğrenci ve 2 profesör, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyarette bulundular.

 
 


 


 
DUYURULAR:
1-Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ (2014/6)
2-Suudi Arabistan Exportal Uygulaması
3-ABD Houston İşadami Heyeti
4-Antrepoya Konan Eşya