Bu e-postayı düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayınız!!

E-BÜLTEN


 

   
 
 
 
 
 
 

Pamukkale Teknokent Açılış Töreni.

Ekonomi Bakanı Sayın; Dr.Nihat ZEYBEKCİ'nin teşrifleriyle, Ekonomi Bakanlığı'nca yürütülen AR-GE, ileri teknolojiler, tasarım teşvik ve desteklerinin de tanıtılacağı Pamukkale Üniversitesi Teknokent' in açılış törenine teşrifleriniz arz olunur.

 

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı Denizli Polis Evi'nde Yapıldı.

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi. 5 Ocak 2015 Pazartesi Akşamı Polis Evi' nde gerçekleşen toplantıya DENİB Yönetim Kurulu ev sahipliği yaparken, Heimtextil'e katılacak firmaların temsilcileri katılım gerçekleştirdi.

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

DENİB 2014 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 05.01.2015 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

 

2014 Yılı İhracat Değerlendirme Raporu

01 Ocak 2014 - 31 Aralık 2014 tarihleri arası oniki aylık dönemde Birliğimizce kayda alınan ihracat rakamı geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık %7,30'luk bir artışla 2.302.960.890 USD olarak gerçekleşmiştir.

 
 


 


 
     
 
 
 
 
 
 

İhracatçılar ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Biten Yılın İhracatını Değerlendirdi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve tüm Birliklerin Başkanları, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile birlikte 2014 yılı ihracat performansını masaya yatırdı.

 

Türkiye'nin İlk İhracatı, Denizli'nin Geleneği Haline Geldi.

Yeni yılın ilk saatlerinde tıpkı 2014 yılının ilk saatlerinde olduğu gibi, Denizli İhracatçılar Birliğinde yeniden yılın ilk ihracatı heyecanı yaşandı.DTS Denizli Tekstil Dış Ticaret A.Ş. tarafından Almanya'ya gerçekleştiren ihracatın 0001 nolu beyannamesi Ekonomi Bakanın Sayın Nihat Zeybekci'nin de teşrifleriyle imzalandı.

 
 


 


 
   

 
 
 
 
 
 
  DENİB' den Vergi Dairesi Başkanı' na Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberinde bulunan heyet 30.12.2014 tarihinde Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer EVCİ'ye bir nezaket ziyaretinde bulundu.
  Hazır Giyim Sektör Çalıştayı İzmir' de Düzenlendi...

27.12.2014 Cumartesi günü, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve Ekonomi Bakanlığı bürokratlarının katılımıyla düzenlenen "Hazırgiyim Sektör Çalıştayı”nda sektörün öne çıkan sorunları çözüm önerileri ve geleceğe ilişkin beklentileri ortaya kondu.
 
 


 


 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

Ekonomi Bakanlığı Mobil Uygulamaları

iOS

Android

  DENİB Mobil Uygulamaları

iOS

Android

 
 


 


 
DUYURULAR:
1-Tasarım Desteği Hakkında
2-AB / Anti Damping Nihai Gözden Geçirme Soruşturması
3-2015 Yılı Eğitim Takvimi Hk.
4-AB / Anti-Damping ve Telafi Edici Vergi Önlemleri
5-Devlet Yardımları ve Elektronik Fatura İbrazı Hk.