Global Büyüme İçin Fırsatlar ve İmkanlar

Sayın Üyemiz,

Şirket birleşme ve devralmaları ve şirket değer artış danışmanlığı hizmetleri veren IF & PARTNERS ve VALURA'nın kurucusu ve CEO'su Gökhan Acar'ın  sunumuyla aşağıdaki konularda bilgilerin verileceği "Global Büyüme İçin Fırsatlar ve İmkanlar" adlı seminer, 6 Mart 2020 Cuma günü saat 15.00-16.30 arası Birliğimiz Toplantı Salonu'nda  gerçekleştirilecektir.

• Global bir işletme oluşturma süresince büyüme stratejisi nasıl kurgulanmalıdır?

• İnorganik büyümek için işletme sahiplerinin kullanabileceği araçlar ve imkanlar nelerdir?

• Yurtiçi ve yurtdışı Şirket Satın alımı ve Yatırım Fonları hangi şirketler için uygun büyüme stratejisidir?

• Global büyümek isteyen işletmeler için oluşturduğumuz valura investments yatırım fonumuzun yatırım kriterleri nelerdir? Yatırım Süreci nasıldır?

 

Kimler Katılmalı:

Şirketini global ölçekte büyütme hedefi olan, büyüme sermayesi yatırımı talep eden ve stratejik bakış açısına sahip olmak isteyen tüm şirket sahipleri, hissedarları ve yöneticileri davetlidir.

VALURA (www.valura.net)

Gökhan ACAR

IF&PARTNERS ve VALURA Şirketlerinin Kurucu CEO'su

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi lisans, Lorraine Martin Business College - Sydney Pazarlama Yüksek Lisans ve Yeditepe Üniversitesi MBA derecelerine sahip olan Gökhan ACAR, sırasıyla Arçelik A.Ş ve BEKO Poland S.A'de üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 2003 yılında kurduğu, sağlık sektörüne doğrudan pazarlama hizmetleri veren şirketinin 2011 yılında satışını gerçekleştirmiş ve NBB M&A Advisors'ın Türkiye ofisini açmıştır. Şirket evlilikleri, stratejik yapılanma ve şirket değerlemesi gibi konularda 200'ün üzerinde projeye imza atan ACAR, 2015 yılında IF&PARTNERS ve 2017 yılında VALURA şirketini kurmuş olup; en yenilikçi kurumsal finansman, şirket değerleme ve işletme analizi hizmetlerini sunan ekibine liderlik etmektedir.

Bilgileriniz ve toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin  ONLİNE KAYIT yapmaları  rica olunur.

Saygılarımızla

DENİB Genel Sekreterliği

 

KAYIT OL