DENİB AKADEMİ' den Etkili Raporlama ve Geri Bildirim Verme Eğitimi

DENİB AKADEMİ, “Etkili Raporlama ve Geri Bildirim Verme Eğitimi”ni 20 Ekim 2021 tarihinde pandemi kurallar gereğince Denizli İhracatçılar Birliği'nde düzenledi.

Humanica Yönetim Danışmanlığı'ndan Aslı Funda Erişken tarafından sunulan eğitim programında; yazmaya başlamadan önce analiz ve rapor amacının belirlenmesi, rapor çeşitleri, rapor içerikleri nasıl oluşturulur? hangi rapor benim için en etkin? rapor yazarken kurallar nelerdir? 5N 1K kuralı ile rapor yazabilmek, etkili yazım teknikleri, dikkat edilecek hususlar, elektronik ortamda yazım kuralları, resmi ve resmi olmayan yazı türlerinde üslup farklılıkları, rapor şablonları, yazı dilinde ikna/anlamsal incelikler, empatiye yönlendirme cümleleri: ben dili kullanımı, geri bildirim nedir? etkin geri bildirim özellikleri nelerdir? geri bildirim yaparken iletişim araçları nasıl etkin kullanılır? e-mail yazışma teknikleri, kurumsal iletişim dili nasıl olmalıdır? mail üzerinden hitap şekilleri gibi konu başlıkları üzerinde duruldu.

Eğitim programı, yapılan bilgilendirmelerin ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti.

DENİB Akademi Eğitimlerine, 27 Ekim 2021 tarihinde online olarak düzenlenecek olan “LinkedIn İçerik & Şirket Sayfası Yönetimi Eğitimi” ile devam edecek. Katılım ve detaylı bilgiye www.denib.gov.tr  adresinden ulaşılmaktadır.

 

 

İlgili Fotoğraflar