DENİB Ev Sahipliğinde "2020/2021 Ev Tekstil Trendleri Semineri" Gerçekleştirildi.

Uludağ İhracatçılar Birliği organizasyonunda Denizli İhracatçılar Birliği ve Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği işbirliğinde “2020/2021 Ev Tekstili Trendleri” ve “Trend Nasıl okunur ve Nasıl Yansıtılır” konulu seminer programı 28 Şubat 2020 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği ev sahipliğinde yapıldı.

TETSİAD organizasyonunda 21-25 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2020 EVTEKS Fuarı'nda tasarımcı Bahar Korçan liderliğinde oluşan ekibin tasarımı ile yapılacak olan bu yıl ki trend alanı sunumları hakkında firmaları bilgilendirmek amacıyla DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminere; ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firmanın tasarımcıları katıldı.

Bahar Korçan ve ekibi tarafından, "2020/2021 Ev Tekstili Trendleri” başlığı altında trend nasıl okunur ve nasıl yansıtılır  vb. konularda da katılımcılar bilgilendirildi.

Özellikle EVTEKS Fuarına katılacak olan ihracatçı firmaların pazarlama müdürleri ve tasarımcılarının katılım sağladığı programa ilgi yoğundu. Soru-cevap bölümüyle seminer tamamlandı.

İlgili Fotoğraflar