“Kurumsal Yönetim ile Şirketinizi Nasıl Geleceğe Taşırsınız?” Paneli DENİB Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

Denizli İhracatçılar Birliği ev sahipliğinde ve Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği işbirliği ile yapılan “Kurumsal Yönetim ile Şirketinizi Nasıl Geleceğe Taşırsınız?” paneli, 05 Şubat 2020 Çarşamba günü 13.30-16.00 saatleri arasında düzenlendi.

Panelin açılış konuşmalarını DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu ile TKYD Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Ünal yaptı.

DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya; TKYD Başkanı ve BATIÇİM İcra Kurulu Üyesi Feyyaz Ünal, TKYD Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Burak Koçer ve Ozan Altan katılım sağladı ve kurumsal yönetim süreçlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuldu.

Denizlili sanayicilerin ve ihracatçıların yoğun ilgi gösterdiği panelde; kurumsal yönetim ile şirketleri geleceğe taşımanın önemi, kurumsal yönetim yöntemle, halka kapalı şirketlerde en temel sorunlar, aile şirketlerinde kurumsal yönetim açısından özel dinamikler, doğru yönetim kurulu nasıl oluşturulur, iyi kurumsal yönetim uygulaması olan şirketler kendilerini nasıl ayrıştırıyor, yatırımcılar şirketlerde kurumsal yönetim açısından ne gibi kavramlar var, profesyonel yönetim, aile fertlerinin şirkette yönetici olması, bağımsız YK üyesi gibi konularda bilgiler verildi.

Panel, soru-cevap bölümüyle sonlandırıldı.

 

İlgili Fotoğraflar