21. İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Kapılarını Açtı...

19 - 23 Mayıs 2015 tarihlerinde açık olacak fuara Denizli Tam Kadro Katıldı.

İstanbul'da bu yıl 21'si düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı başladı. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin onurlandırdığı açılış töreninde, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Yapılan açılış töreninde, TETSİAD Başkanı Yaşar KÜÇÜKÇALIK, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda EREM, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ ve Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ birer konuşma yaptı.

Türkiye Ev Tekstili Sektöründe Takip Edilen Ülke

Ekonomi Bakanı ZEYBEKCİ, Türkiye ihracatının son yıllarda çok önemli bir ivme yakaladığının altını çizerek, özellikle ev tekstili sektöründe artık takip edilen ülke olduğumuzu ifade etti.

Evteks Fuarı Denizli İçin Son Derece Önemli

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert açılışın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Evteks Fuarının her geçen yıl çıtasını yükselten bir fuar oluğunu söyleyebiliriz. Doğal olarak fuar Denizli için son derece önemli, bu sene fuarda Denizli'den 90 stand açıldı. Ümit ediyorum ki fuarın ardından Denizli'ye mutlu döneriz. Katılan bütün firmalarımızın iyi bir fuar geçirmesini diliyorum"

DENİB Fuarda İnfo Stand Açtı

Denizli İhracatçılar Birliği bu seneki fuarda da bir info-stand açtı. Açılışın ardından Bakan ZEYBEKCİ tarafından da ziyaret edilen standda, Denizli ve DENİB hakkında bilgilerin paylaşıldığı dokümanlar ziyaretçilere dağıtılıyor.

 

İlgili Fotoğraflar