DENİB AKADEMİ Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi...

DENİB Akademi, 23-24 Mayıs 2017 Salı ve Çarşamba günü Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Eğitimde Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü'nden Kamuran Dinçsoy Problem Nedir? Nelerden kaynaklanır? İnsanlarla ilgili sorunları çözme ve karar vermede Daadi Modeli, Yönetici ve problem çözme, Problem çözümündeki önemli değişkenler, Problem çözmenin 8 temel adımı, Karar verme, Aklın bilimsel alışkanlıkları, Takım içi verimli düşünme, Beyin fırtınası, Neden sonuç analizi, Serpme diyagramları, Yorum çeşitleri, Korelasyon örnekleri, Kontrol tabloları, Histogram, Histogram çiziminde kullanılan formüller ile değerlendirmeleri konularında katılımcıları bilgilendirirken beyin fırtınası, Diyagram, Korelasyon, Kontrol tabloları ve Histogram'lar konularının üzerinde uygulamalar yaptırdı.

Firmalarımızdan ve Kurumlardan Yönetici, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Finansman Sorumlusu, Proje Koordinatörü, Üretim Müdürü, Arge ve Tasarım Merkezi Uzmanı ve Muhasebe Müdürlerinin katıldığı eğitim iki gün boyunca keyifli ve başarılı olarak tamamlandı.

DENİB AKADEMİ programlarına, 29 Haziran 2017 tarihinde "Kurum Kültürü ve Aidiyetlik Bilinci Oluşturma” eğitim programı ile devam edecektir…

İlgili Fotoğraflar