DENİB Yerel Lezzetleri Güney Kore ile Buluşturdu...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi. Moskova, Abu Dhabi, Barselona, Paris ve Dubai'den sonra 6. Yurtdışı Pazarlama Programını 13-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Güney Kore (Seul)'de gerçekleştirdi.

Denizli Gıda Kümesi; 16-19 Mayıs 2017 tarihleri arasında "Korea International Exhibition& Convention Center (Kintex)”da düzenlenen Seoul Food & Hotel Fuarı'na Hall 4'te yer alan 4E701 nolu standında 9 üye firması ve 16 kişilik heyet ile katılım sağladı.

Fuar esnasında; Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Sayın Süreyya ÇALIŞKAN tarafından Denizli Gıda Kümesi standını ziyaret eden TC Seul Büyükelçisi Sayın Arslan Hakan Okçal ve Seul Ticaret Müşaviri Sayın M. Alper Atilla'ya ziyaretleri için teşekkür edilerek Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Gıda Kümesinin faaliyetleri konusunda bilgiler verildi.

Seoul Food & Hotel Fuarında geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerinin beğenisini toplayan DENİB-Denizli Gıda Kümesi; Denizli'nin yerel lezzetlerini Güney Kore ile buluşturdu.

 

 


İlgili Fotoğraflar