FINAL FOUR' da Türk Havlusu Heyecanı

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 19 ve 21 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Temsilcimiz Fenerbahçe, Rusya'dan CSKA Moskova, Yunanistan'dan Olympiakos ve İspanya'dan Real Madrid'in şampiyonluk için kıyasıya çekiştiği organizasyonda mutlu sona ulaşan ekip Fenerbahçe oldu.

Bu sene ilk kez Euroleague-Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, Final Four'da dört takımın kullandığı tüm havlular en üst kaliteyle Denizli'de üretildi. Türk havlusunun marka bilinirliğinin artırılması amacıyla "Turkish Towels” markası altında yürütülen çalışmalar kapsamında, dünyada sektör oyuncuları tarafından bilinen Türk havlusunun algı düzeyinin nihai tüketiciler tarafından da artırılması amaçlanıyor.

ŞAMPİYONLAR TÜRK HAVLUSU KULLANIYOR

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, böylesine büyük bir organizasyonda "Turkish Towels” markasının yer almasının heyecan verici olduğuna değinerek sözlerine şu şekilde devam etti:

"Bu sene Turkish Airlines Euroleague ile bir başlangıç yaptık ve Final Four'un sponsorlarından birisi olduk. Dünyanın en ünlü basketbolcularının sırtlarında Türk havlusunun yer alması hepimiz için büyük bir gurur kaynağı. Finaller iki yüzün üzerinde ülkede canlı olarak yayınlandı ve yüz milyonlarca insan televizyonlardan maçları takip etti. İnanıyorum ki, bu proje Türk havlusunun markalaşma sürecinde bize çok büyük katkılar sunacak.”

 

 


İlgili Fotoğraflar